.

.

Ridgid 74740 Задржување На Прстените (5 Pack)

Ridgid 74740 Задржување На Прстените (5 Pack)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производот е 74740 PKG НА 5 ЗАДРЖУВАЊЕ на ПРСТЕНИТЕ.Производот се користи за да се воочи големината и-прстени.Овој производ е произведен во ТАЈВАН.Производот е 74740 PKG НА 5 ЗАДРЖУВАЊЕ на ПРСТЕНИТЕ.Производот се користи за да се воочи големината и-прстени.Овој производ е произведен во ТАЈВАН.Овој објект лесен за употреба.

Особините

Купувачите избираат и