.

.

Танцување Ballerinas Флорални Перење Перење Кошница Да Го Пореметат Валкана Облека Торба Балет Девојка Се Зголеми Свитлива Кофа За Перење Корпа За Играчки Складирање О

Танцување Ballerinas Флорални Перење Перење Кошница Да Го Пореметат Валкана Облека Торба Балет Девојка Се Зголеми Свитлива

DEN 690.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа се прави на силна, носат-отпорни, и водоотпорен Оксфорд ткаенина, кои може подобро да ја заштитите и чување на вашите алишта.Поддржани од страна на ЈП одбор на дното, на изглед е едноставен и лесен. 50 литри капацитет за складирање, кој може да се смести во неделни перење, или како складирање кутија за чување и складирање на облека, јоргани, листови, крпи, играчки, кукли, итн.Опремен со 2 алуминиумски круг мека-дршка на менувачот, кои се цврсти и издржливи.Кога ќе треба да се мијат, можете директно да ги собереш на нараквица со една рака и го носат далеку.Или виси на јадицата ќе бидат поцврсти и не е лесно да падне.Целата е лесен и fordable за складирање.Тоа може да се разнишаат рамни и се става онаму каде што е потребно кога ја користите.Тоа исто така може да биде лесно да се преклопени и се чуваат кога не е во употреба, без преземање на екстра простор, што го прави многу погоден за патување или за дома чување.Многу погоден за патување или за употреба во следниве места : дома, дом, комунални соба, канцеларија, плакар, хотел, играчка соба, laundromat и стан или било кое место со ограничен простор.На тешки облека, кошница е доволно голема за да го држите вашето семејство една недела е валкана облека.Тоа може да СТОИ САМ со ЈП одбор во дното дури и кога е празна.И чување на кошница може да се здипли во мали димензии за ЛЕСНИ за СКЛАДИРАЊЕ.Можете лесно може да се лизга во вашиот куфер и го носат истиот со вас на вашиот кампување патувања или семејните одмори.Совршен за универзитетот, дом, дом за складирање, кампови, студирам, на патување, хотел и мали апартмани.Голем перење кантите обезбеди добра складирање решение за дете playroom, дневна соба, купатило, спална соба за чување облека, играчки, домашен текстил, бебе производи и домашно милениче резерви.

Особините

Купувачите избираат и