.

.

Winsome Адам Shelving, Црна

Winsome Адам Shelving, Црна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .Црна 5 ниво рамка полица. 5 Полица, Царинење помеѓу секоја полица е 12-Инчен H. Направени од цврст и композитни дрво, собранието бара.Адам 5-Ниво Рамка Скала Полица е атрактивна и слободни стои.Се користи како публикации или да прикаже полица. 5 различни полици различни полица големина.Целокупната полица големина е 27.87-Инчен W x 12.99-Инчен D x 58.03-Инчен H. Комбинираат со Адам Биро и Агол полица да се создаде комплетен изглед.Сите пет полици се 26.30-Инчен В. 1 Врвот Полица длабочина е 4.19-Инчен D, 2 Врвот 6.06-Инчен D, Средината 7.91-Инчен D, 4 Полица 9.78-Инчен D и 5 Дното Полица 11.65-Инчен.Таму е 12-Инчен Царинење помеѓу секоја полица.Направи со комбинација на Цврсти и композитни дрво во Црна Заврши.Собранието Е Потребно.Адам 5-Ниво Рамка Скала Полица е атрактивна и слободни стои и може да се користи како публикации или да прикаже полица.Постојат 5 вкупно полиците на различните големини.Целокупната полица големина е 27.8"W x 12.9"D x 58"Х. Комбинирајте го ова со Адам Биро и Агол Полица да се создаде комплетен изглед.Сите пет полици се 26.3"В Постои 12" Царинење помеѓу секоја полица.Направи со комбинација на цврсти и композитни дрво во црна заврши.Собранието е потребно.

Особините

Купувачите избираат и