.

.

NewAge Производи Храбар Серија Сива 2 Парче Сет, Гаража Кабинети, 50196

NewAge Производи Храбар Серија Сива 2 Парче Сет, Гаража Кабинети, 50196

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вкупната Тежина Капацитети : Шкафче Кабинет 800 кг.и Проектот Центар 800 кг.Висина-прилагодлив челик полици, да се сместат предмети со различни големини.Изграден со целосно заварени челични рамки за дополнителна сила.Плакарот род вклучени со Гардероби обезбедува виси складирање.Тешки Нерѓосувачки Челик Worktop е дамка-отпорни и лесно да се избрише чисти.Сите фиксни кабинети се дизајнирани да бидат обезбедени до ѕидот за да се осигура безбедноста.Проектот Центар доаѓа со 4 во.casters и здрав страна рачка за лесно маневрирање.Целосно-lockable да ги чувате вашите предмети безбеден.Висина-прилагодливи ногарки на фиксна кабинети се приспособат за нерамна подови.Лесно се инсталира и да се подготвени да ги чувате вашите предмети.Надополни изгледот и организација на вашата гаража со Смели 3.0 Серија.Изграден со тешки-должност челични рамки за екстра-сила, овие кабинети се идеални за складирање на спортска опрема, сезонски оркестарот и алатки.Прав-грб боја заврши обезбедува нула и ' рѓа отпор, со што кабинети совршен за секојдневна употреба.Целосна должина алуминиумски рачки ќе ви овозможи лесно да пристапите до вашите предмети, додека lockable врати задржи вашите лични предмети безбеден.Целосна екстензија фиоки и прилагодливи полици ви даде индивидуализира простор за складирање на предмети, од сите големини.Проектот Центар е вашиот мобилен работна станица, додавајќи флексибилност на вашиот сет, со лесен-плови casters и здрав страна рачка за лесно да управуваме со вашиот алатки и опрема околу вашата работна површина.Се организираат и да се подобри функционалноста на вашиот гаража, со Задебелени букви 3.0 Серија кабинет систем.

Особините

Купувачите избираат и