.

.

DONN 3Pcs Бебе Teether Прстен,Меки Силиконски Прекрасна Овошје Форма Бебе Teething Играчки,Забите Непријатност Олеснување за Џвакање Масажа Мека Nontoxic Безбедно Бебе Teether

DONN 3Pcs Бебе Teether Прстен,Меки Силиконски Прекрасна Овошје Форма Бебе Teething Играчки,Забите Непријатност Олеснување

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Овошје Форма】 : Овие бебе teething играчки донесува плод облик дизајн, што е повеќе од привлечна за бебиња, што ќе љубов на прв поглед. 【Непцата Масажа】 : Овие бебе teething играчки се дизајнирани за бебиња им помогне масажа на непцата и да се ослободат од непријатноста на teething процес. 【Премиум Силикони】 : Овие бебе teething играчки се направени од премија на силиконски материјал, кој е мека, безбедно и nontoxic. 【Ергономски Дизајн】 : Со ергономски и лесен дизајн, овие бебе teething играчки може да биде лесно и цврсто да се чуваат од страна на бебињата. 【Совршен Подарок】 : Овие бебе teething играчки со овошје форма и ергономски дизајн се совршен и идеален подарок за бебиња.Функција : 1. Овошје Облик : Овие бебе teething играчки донесува плод облик дизајн, што е повеќе од привлечна за бебиња, што ќе љубов на прв поглед. 2. Непцата Масажа : Овие бебе teething играчки се дизајнирани за бебиња им помогне масажа на непцата и да се ослободат од непријатноста на teething процес. 3. Премиум Силикони : Овие бебе teething играчки се направени од премија на силиконски материјал, кој е мека, безбедно и nontoxic. 4. Ергономски Дизајн : Со ергономски и лесен дизајн, овие бебе teething играчки може да биде лесно и цврсто да се чуваат од страна на бебињата 5. Совршен Подарок : Овие бебе teething играчки со овошје форма и ергономски дизајн се совршен и идеален подарок за бебиња.Спецификација : Предмет Тип : Бебе Teething Играчки Материјал : Силикон Пакет Листата : 3 x Бебе Teething Играчки.

Особините

Item Type:
Baby Teething Toys
Material:
Silicone
Package List:
3 x Baby Teething Toys :

Купувачите избираат и