.

.

Фокстрот Униформа Чарли Килограм Оскар - Возрасни Хумор PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони & Таблети

Фокстрот Униформа Чарли Килограм Оскар - Возрасни Хумор PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони & Таблети

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нашите Фокстрот Униформа Чарли Килограм Оскар - Смешно велејќи дека е совршен за воени татковци, синови, браќа и пилоти, кои ја знаат фонетска азбука.Тоа е голем подарок идеја за родендени, годишници, Татковци Ден, или Божиќ.Луѓето кои сакаат воена хумор или нивниот воен другар, ќе љубовта овој смешен потресени игра на зборови, дизајнот.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Што се Pop Sockets?Pop Sockets се шири костец и стои дека се закачи за повеќето телефони, таблети и случаи.Додадете една Pop Socket, или на еден пар на Pop Sockets, на грбот на скоро било кој мобилен уред за претворање на неговите способности.Pop Sockets "поп" секогаш кога ќе треба зафат, Стои, некој earbud-систем за управување, или само нешто да си игра со.Отстрани вашиот Pop Socket со Влечење бавно врз основа; можете да ја наместите и Прикачиш време и време повторно.Секогаш ќе имаат точно зафат или Стојат ви треба.

Особините

Купувачите избираат и