.

.

Избрани Вежба Жица Четки - 6 Парчиња Месинг Жица Четка Тркала Прилог за Електрични Дупчалки Ротари Алатки

Избрани Вежба Жица Четки - 6 Парчиња Месинг Жица Четка Тркала Прилог за Електрични Дупчалки Ротари Алатки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Боја отстранување вежба направен од висок квалитет на високо јаглерод дебели челик жица и обложено со бакар.Дури и ако тоа се чисти многу пати, тоа нема да избледи и ги кородираат, може да се спречи жица од кршење за време на долгорочна употреба, и има долг животен век.Абразивни првенство четки има одличен жица и четка тркала дизајн.Жица има соодветна флексибилност, не е лесно да се нула или пауза, и тоа лесно може да внесете тесни дупки и тесни места.Тоа може да се отстрани ' рѓа, размер и е тешко да се постигне места.бојата.Дувачкиот обложена жица вежба четка погоден за различни видови на вежби.Тоа може да флексибилно внесете тесен и мртов агол области, погодно за вас да се исчисти.Таа е погодна да се стави во вашиот автомобил, гаража, канцеларија и кујна, која ќе помогне за подобрување на вашиот живот ефикасност.Постојат одредени ризици во употреба на жица четки под услов на Високо-брзина на ротација.Не necessare protecetive мерки (како што се безбедноста очила, облека, ракавици ) пред операцијата.Функција : Трајни и издржливи : viscose е издржлив, држи цврсто, и може да се користи како украс за долго време.Ви даде фантастични визуелен изглед.Лесен за користење : Тоа е лесно да го инсталирате или отстраните.Треба само неколку едноставни чекори за да се добие одлична декорација.Лесно отстранување ќе не влијаат на површината на вашиот ѕид.Рефлексивни ефект : На површината на пеперутка е сребро, кој е светла и мазна како огледало, која може да се прошири просторот.Пакет се Вклучени : 3"(75mm) Жица тркала со монтирани 1/4" месо тело 1 Pcs 2"(50mm)Жица тркала со монтирани 1/4" месо тело 1 Pcs 1"(25мм) Жица Четка со монтирани 1/4" месо тело 1 Pcs 2"(50mm) жица чаши со монтирани 1/4" месо тело 1 Pcs 3"(75mm) жица чаши со монтирани 1/4" месо тело 1 Pcs 3/5"(16mm) жица чаши со монтирани 1/4" месо тело 1 Pcs.

Особините

Купувачите избираат и