.

.

COOYOO 2 Пакет Куче Поводник 5 FT Тешки - Удобно Поместена Рачка - Рефлективен Куче Поводник за Средни и Големи Кучиња со Расклопна Милениче Сад

COOYOO 2 Пакет Куче Поводник 5 FT Тешки - Удобно Поместена Рачка - Рефлективен Куче Поводник за Средни и Големи Кучиња

DEN 479.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

5 FT РЕФЛЕКСИВНИ КУЧЕ ПОВОДНИК - кучето поводник е совршен избор да се донесе рамнотежа помеѓу слободата и контрола за вашето домашно милениче за време на дневни прошетки.Тоа се вклопува многу прилики - одење, трчање, или обука.Вашето куче ќе остане безбедно во вашиот безбеден и нежни контрола со одржување удобен врска помеѓу вас и вашето домашно милениче, додека во движење или уживање во активности на отворено.Високо рефлективна теми куче leashes обезбедување видливост и безбедност при ноќ прошетка.ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ–кучето поводник е 5 ft долго направени од силна 1/2 инчен дијаметар маратон јаже и тешки-должност snap кука, ова куче поводник го задржува вашето куче безбедна за прошетка низ соседството или брза поминува низ пустината.Ткаени јаже материјал обезбедува удобен разбирање за постојана контрола, што ќе ви овозможи да уживате во секоја авантура со вашето куче.УДОБЕН лента за околу ПОДДРШКА - Карактеристики МЕКА ПОМЕСТЕНА рачки за дополнителен комфор.Обезбедува цврст стисок без триење, против вашата страна предизвикува јаже изгореници.Ова куче поводник нема да потрае долго време за вас да се заблагодарам на нас и на удобноста на овој справи ако имате голем куче и ако треба често да се одржи назад додека пешачите.БОЈА ОПЦИИ : Нашата leashes дојде во светли основните бои или класичен, елегантен црно,ексклузивни посебни twill ткаат.Нашата посветеност на квалитет и издржливост значи нашата leashes не исчезнат и кавгата како другите.ВРЕДНОСТА ПАК и INVLAUABLE ОБВРСКА – да го извлече максимумот од вашата зделка.Вие ќе добиете вредност пакување од 2 куче leashes;1 расклопна вода сад;1 измет торба фармацевт.Сите прашања за нашето куче leashes, ве молиме да бидат слободни да контакт.Наплата или замена ако не сте задоволни од која било причина.Уживање на прошетка во парк со вашето куче послушно на вашиот потпетици е сон активност на многу сопствениците на домашни миленичиња.Се разбира, нашите кучешки пријатели треба да се научи првата како да се направи овие работи.Тоа е зошто тоа е секогаш најдобро да се започне со обука на нив на нивниот поводник.Но поводник не е само одлична за обука цели — тоа е исто така важен за безбедност алатка за вашиот pooch и за другите околу вас.Тоа може да изгледа ништо повеќе од едноставен мозок со јадица на едниот крај и јамка рачка на други, но вистинито куче leashes може да им помогне го спаси животот.Со овие најдобри куче leashes ние сме направени за вас, можете лесно да ги собереш од најсоодветна за вашите куќи.

Особините

Купувачите избираат и