.

.

Стигнале Завеса Род Туш Род Стигнале Црна Нерѓосувачки Челик Железнички Мулти-Функција Род Туш Завеса Род (Боја : Црна)

Стигнале Завеса Род Туш Род Стигнале Црна Нерѓосувачки Челик Железнички Мулти-Функција Род Туш Завеса Род (Боја : Црна)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На дното на шасија е задебелена да се спречи род од испаѓање.Издржлив материјал : Нашата телескопски завеса род се направени од не ' рѓосувачки челик тело, хром-обложено пластични крајот и гума, рѓа-доказ и издржливи доволно да се користи за долго време.Лесен за инсталација : На drawbar завеса прачка лесно може да се инсталира и да се отстранат.Само пресврт, се водат, а потоа заклучување на вшмукување чаша на чиста површина.Без дупчење, без завртки, нема дупки.Мултифункционален : Нашата телескопски завеса прачки може да се користи во многу наврати.Како што се завесите, туш завеси, облека виси во плакарот, пешкири во бањата, итн.Гума вшмукување чаши : Постојат многу линии на површината на EBS гумени влошки на двата краја.Овој дизајн може да го зголеми триење и да се спречи род од лизгање лесно.Краевите удобно се вклопуваат, па можете да го отстраните да се стави на завеси.Стигнале завеса род туш род стигнале црна нерѓосувачки челик железнички мулти-функција род◆ Слободни проширување за да се задоволат различните потреби.◆ Надгради нерѓосувачки челик не ' рѓа.◆ Без перфорација, лесен за инсталација, практична и издржлива.◆ На дното на шасија е задебелена да се спречи род од испаѓање.Издржлив материјал : Нашата телескопски завеса род се направени од не ' рѓосувачки челик тело, хром-обложено пластични крајот и гума, рѓа-доказ и издржливи доволно да се користи за долго време.Лесен за инсталација : На drawbar завеса прачка лесно може да се инсталира и да се отстранат.Само пресврт, се водат, а потоа заклучување на вшмукување чаша на чиста површина.Без дупчење, без завртки, нема дупки.*Вратоврска прачка со прилагодлива должина.*Едноставен за инсталација, без потребни алатки, може да се користи за туш завеси, вратите, завеси итн.

Особините

Купувачите избираат и