.

.

Печатач Прибор Делови 2Pcs/1lot Печатач Главата Термички Глава за Печатење е Компатибилна со Tsc TTP-244 TTP-244 Плус TTP-2404 TTP-244pro Печатач

Печатач Прибор Делови 2Pcs/1lot Печатач Главата Термички Глава за Печатење е Компатибилна со Tsc TTP-244 TTP-244 Плус TTP-2404

DEN 1828.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

>2 ПАРЧИЊА/1lot Печатач главата Термички Печати ја Главата. >Компатибилен со Tsc TTP-244 TTP-244 ПЛУС TTP-2404 TTP-244pro Печатач. >дел број : KF2004-GH10 F & KF2004-GH10 H или KD2004-CF10 Y. >Ќе се фокусира на квалитет и гаранција за квалитет, секој производ е тестиран пред породувањето, па ве молиме да се купи со доверба. >MOQ : 2 парчиња.

Особините

Купувачите избираат и