.

.

Автомобил ABS Страна Огледало База Покрие Декоративни Намали за Jeep Wrangler Л & JT 2018-2022 хром

Автомобил ABS Страна Огледало База Покрие Декоративни Намали за Jeep Wrangler Л & JT 2018-2022 хром

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршено се вклопуваат за Jeep Wrangler Л & JT 2018-2022. Направени од Високо-Квалитетна abs.100% Сосема Нов, парична Казна површина втиснување третман за сјаен изглед, тешки и абразија-отпорни.Спречување на гребнатини и прашина на автомобил површина, чувајте го на чиста и роман, додадете нов дизајн смисла.Лесен за инсталација ви овозможува да го надградите вашиот внатрешни работи, во минути со едноставни рачни алатки!.Направете вашиот автомобил уникатен.Овие вбризгување-украсениот акценти се моделирани директно од фабриката внатрешни работи парчиња за точно одговара.Инсталацијата е брзо благодарение на пре-инсталиран висока јачина на селотејп.

Особините

Купувачите избираат и