.

.

XIIQIUCS Автомобил Мобилен Телефон Држачот Поддржува Паметен Телефон Автомобил Носителот CD Слот за да Инсталирате Мобилен Телефон Носителот, Погоден за Автомобил Пол

XIIQIUCS Автомобил Мобилен Телефон Држачот Поддржува Паметен Телефон Автомобил Носителот CD Слот за да Инсталирате Мобилен

DEN 633.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

Со брзо ослободување на копче и прилагодливи менгеме рака, автомобилот се пропустливи мобилен телефон носителот го прави многу лесно да го вметнете и отстранете ја мобилен телефон со една рака.Без разлика дали тоа се зборува, навигација, слушате музика или на полнење, може да ви обезбеди со побезбедно возење искуство.Без разлика колку е трнлив патот, тоа нема да падне, како и други производи.Без разлика дали тоа се зборува, навигација, слушате музика или на полнење, може да ви обезбеди со побезбедно возење искуство.На протезата може да биде цврсто фиксирана на воздух излезот фан, и мека гумена подлога ќе не боли автомобил. 100% сосема нов и висок квалитет.Поправи на CD слот, Нема блокада на вашиот поглед и не прекумерна heat For CD слот using Fix на CD слот, Ќе не блокира воздухот outlet Fine брзини, стабилна gripping The прецизност механички брзини точно може да се контролира ширина на отворањето и се зацврсти без noise Does не влијаат на музика playing The CD player може да функционира нормално кога носителот е монтиран на CD slot Gravity влечење и автоматско loosening It fastens по поставување и loosens по бране ,гравитацијата на мобилен телефон прави стегачот автоматски fasten Triangle фиксна без страв од bumps With триаголен стабилност, тоа се приспособува на трновит пат услови како брзина на удари, нагло сопирање, и солиден планина roads360° omnidirectional rotation The omnidirectional ротирачки сфера обезбедува 360° на вредноста на точката на view Not оштетување на вашиот автомобил и phone The тока, стегачот и подножјето подлога се сите опфатени со силика гел и не го оштети вашиот автомобил или мобилен телефон.Дизајниран со полнење hole The полнење дупка ви овозможува да го користите додека се полни.

Особините

Купувачите избираат и