.

.

(25pcs) 3/8-16 X 16, Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Конец, Челик, Топло Натопи Поцинкуван, Бродови Слободни во САД

(25pcs) 3/8-16 X 16, Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Конец, Челик, Топло Натопи Поцинкуван, Бродови

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

3/8"-16 X 16".Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Конец, Челик, Топло Натопи Поцинкуван.челик. 3/8"-16 X 16", Надворешно Навој сврзувачки елементи, Машински Тема сврзувачки елементи, Превоз Завртки, НИ Единици, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Конец, Челик, Топло Натопи Galvanized Aspen сврзувачки елементи акции над 200,000 различни сврзувачки елементи во метрички и инчни за итна испорака.Преку нашите партнери, имаме пристап до речиси секој fastener тип; стандард или специјализирани предмети, во повеќето материјали.Ако имате било какви прашања, не можат да најдат она што го барате за, или бараат поголеми/помали количини, ве молиме контактирајте со нас.Ние се стремиме да биде вашиот fastener решение.

Особините

Купувачите избираат и