.

.

Косата со Крпа и Завиткајте Луксузни Анти-Frizz Брзо-Сува Коса-Сушење Turban, Ултра Меки и Брзо Сушење на Абсорбента Микрофибер Бања Коса Капа за Сите Типови Коса, Црни и ?

Косата со Крпа и Завиткајте Луксузни Анти-Frizz Брзо-Сува Коса-Сушење Turban, Ултра Меки и Брзо Сушење на Абсорбента Микрофибер

DEN 364.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

СУПЕР ЛЕСНА : лесен, совршено опремени коса turban може да се стави на со леснотија.Удобен Не треба да се грижите за тоа да падне, кога сте на туш.За hands-free сушење коса : Флип над главата и место на крпа на задниот дел од главата.На микрофибер косата со крпа и завиткајте помага да придонесе за сјајна коса со отстранување колку влага што е можно, па ќе се намали вашиот удар-сушење време на половина.Ова значи дека тоа ќе работи побрзо и поефикасно да се исуши надвор, и тоа ќе остане свежа подолго, бидејќи тоа се суши надвор брзо.НАМАЛУВАЊЕ на FRIZZ : Модерна & класичен микрофибер крпи дизајн за коса не бара никакви триење за да се отстрани вишокот на вода од косата.Сигурно во место со tucking краевите под тилот на вратот.ИСУШЕТЕ ја КОСАТА ПОБРЗО : Нашата микрофибер косата со крпа се направени од супер абсорбента микрофибер ткаенина која е многу мека на допир, супер абсорбента и брзо сушење, заштеда на време, сушење тоа природно, заштита на вашата коса од електрични фен штета.Тоа е Gentlest Начин да се Исуши на Вашата Коса со Користење на удар фен секое утро да се дојде до сите дека водата на корени предмети вашата коса да топлина која ќе го оштети вашиот кутикулите со текот на времето.ТРАЈНИ И ЛЕСНИ ДА се ГРИЖИ : зајакнатата ивица не е лесно да попуштат. Се наведнуваат во половината и флип вашата коса одново и ставање на крпа хоризонтално во тилот на вашиот врат.

Особините

Купувачите избираат и