.

.

Frestree Ти си Мојот Сонце Сончоглед Пчела Водоотпорен Круг Памук, Лен Расклопна Складирање Кошница

Frestree Ти си Мојот Сонце Сончоглед Пчела Водоотпорен Круг Памук, Лен Расклопна Складирање Кошница

DEN 623.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔【Големина】 : Големина : 47*41cm (18.5*16.1 инчен), Тежина : 350g. ✔【Материјал】 : Трајни s играчки, книги, дребулии, бебе производи, предмети за домаќинството, пет резерви.Дршката е цврсто stitched и засилен, не е лесно да се солза, и лесно може да се врши.Водоотпорен материјал, лесно да се исчисти само со бришење со влажна крпа, или може да се земе под славина и висат тоа да се исуши.Нашите валкани алишта кошеви се свитлива и лесно за чување кога не е во употреба, без преземањето на просторот.Не само што може да се сместат перење (за долна облека, чорапи, градници, итн.), но, исто така, деца играчки, книги, дребулии, бебе производи, апарати за алатки, пет резерви.Тоа е и функционална и убава.Не само што може да се стави во бањата за облека, но, исто така, во трпезарија, спална соба и дневна соба како декорација.Го прави вашиот дом изгледа почисто и чисти.

Особините

Купувачите избираат и