.

.

RuffleButts® Бебе/Дете Девојки Долг Ракав Поврзана Печатење Меур Romper

RuffleButts® Бебе/Дете Девојки Долг Ракав Поврзана Печатење Меур Romper

DEN 431.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

95% Памук, 5% Spandex.Увезени / Дизајниран во САД.Машина За Миење.СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН - Овој долг ракав меур romper ќе изгледа симпатична на вашиот малку еден.Се разбира, потпис задните возбудува додадете екстра cuteness.ЛЕСНО се МЕНУВА - НА клучалката вратот отворањето на врати и без никел прилепува на нога отвори се обезбеди брз и лесен за менување на мајки on-the-go.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА - Ние сакаме нашите клиенти да биде комплетно среќен!Тоа е причината зошто ние ви нудиме 100% Задоволство Гаранција : ако не сте целосно задоволни со купувањето, нашата поддршка на корисниците ќе го направи тоа право.ДИЗАЈНИРАН ВО САД - Создадена од страна на родителите кои знаат голем стил, секој Ruffle Butts парче е дизајниран за максимална adorableness.Толку симпатична, ќе треба еден во сите бои!.КВАЛИТЕТОТ на ПРВО место - Дизајниран во САД, нашата облека се направени од високо-квалитетна ткаенина која е совршен за сликата дена и се игра дена слично.Долг Ракав Поврзана Печатење Меур Romper Грижа Инструкции : машина за миење ладна, само не-хлор кајгана кога е потребно; собори сува ниска.

Особините

Купувачите избираат и