.

.

EuisdanAA Пластични Бања Паста за заби Четка за заби Носителот на Забот Чистење Кригла Првенство 300ml Светло Виолетова(Cepillo де dientes де plástico став baño Soporte де тестенини де dien

EuisdanAA Пластични Бања Паста за заби Четка за заби Носителот на Забот Чистење Кригла Првенство 300ml Светло Виолетова(Cepillo

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Боја : Светло Виолетова; Материјал : Пластика.Пакет Содржина : 1 x Четка за заби Чаша; Име на Производ : Четка за заби Cup.Net Тежина : 110-112g; Вкупната Големина : 6.5 х 6.5 х 10.5 см/2.6" x 2.6" x 4.1"(L*W*H).Капацитет : 300ml(Capacidad : 300ml.Варијација на Темата : Боја(Tema де variación : Боја.Euisdan AA Пластични Бања Паста за заби Четка за заби Носителот на Забот Чистење Кригла Првенство 300ml Светлина Purple You може да ја користите оваа чаша за да се четка забите и гаргара.Соодветна големина е опремена за сите.Може да се стави на четка во купот.Парична казна grained, досадна полиран, мазна површина.Достапни Боја : Светло Виолетова, Зелена, Портокалова, Виолетова, Сина, Розова.Белешки : 1. Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-2cm разлика поради различни прирачник за мерење.Опис на Spanish Cepillo де dientes де plástico став baño Soporte де тестенини де dientes Taza де limpieza де dientes Taza 300ml Morado claro Color : Morado claro; Материјал : Plástico Contenido del paquete : 1 taza став cepillo де dientes; Nombre del producto : taza де cepillo де dientes Peso neto : 110-112g; Tamaño вкупно : x 6.5 6.5 x 10.5 см / 2.6" x 2.6" x 4.1" (L * W * H) Capacidad : 300ml Tema де variación : Боја.

Особините

Купувачите избираат и