.

.

Vaxson 2-Pack Филм Заштитник, компатибилен со MEDION ERAZER Defender P15 MD62243 17.3 Лаптоп Тастатура Заштитна Фолија [ Не Екран Заштитници ]

Vaxson 2-Pack Филм Заштитник, компатибилен со MEDION ERAZER Defender P15 MD62243 17.3 Лаптоп Тастатура Заштитна Фолија

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Се обезбеди целосна заштита на вашата тастатура против прашина, течност истури, клучни се носат, contaminates и повеќе.Ултра тенок дизајн зголемува за да ја вратите оригиналната пишување искуство.Високо ниво на транспарентност задржува елеганцијата на вашиот лаптоп, и им овозможува на тастатурата светлото да блесне преку.Мие и лесно да се отстрани, лесен за чистење и дезинфекција.Детали За Производот : 1.Направени од премија на силиконски материјал, мека и издржливи, здрави и безбедни за употреба. 2.Ултра тенок дебелина за да се минимизира пишување пречки, мазна и еластична силиконски материјал ви дава пријатно пишување искуство. 3.Водоотпорен, dustproof, го заштитува вашиот лаптоп против spills, прашина и други загадувачи. 4.Перат и еднократно, може да се мијат во вода и се користи за многу пати.

Особините

Купувачите избираат и