.

.

Скалпот Scrubber, McoMce 2 Пакет Силикони Шампон Четка, Надградени & Преносни Рачен Без Батерија Косата, Скалпот Massager, Мокра и Сува Коса Скалпот Exfoliator за Длабоко Чистење и С?

Скалпот Scrubber, McoMce 2 Пакет Силикони Шампон Четка, Надградени & Преносни Рачен Без Батерија Косата, Скалпот Massager,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Шампон & Масажа : скалпот scrubber има мека дебели силиконски влакна, Масажа на скалпот во туш за ублажување на чешање и да се промовира циркулацијата на крвта.Уживајте во релаксирачка масажа дома и секој пат кога ќе миење на вашата коса.Водоотпорен & Не се Лизга : Овој шампон четка со hight квалитет пластична рачка, совршена контрола и може да се одржи удобно во вашата рака (Без батерија и водоотпорен прирачник е потребно).Удобно Дизајн и Издржливи : Погоден за сите типови на коса, од дебел да се тенки, краток или долг, кадрава или права коса, без разлика дали е мокра или сува, мажи или жени, па дури и може да го измените домашно милениче коса, деца и домашни миленици сакам овој косата, скалпот massager и силиконски шампон четка.Длабоко Чистење & Скалпот Згрижување : Ова скалпот exfoliator е совршен за exfoliating и длабоко скалпот грижа.Однесувајте се кон вашиот скалп длабоко пред туширање или да одите на спиење-тоа може да биде влажно или суво.Лесни & Мека : Овој шампон четка е околу 60 g, многу светлина и може да се опфатат со една рака, нема потреба да се грижите за вашите долги нокти или чувствителни скалпот.Mco Mce Косата, Скалпот Massager : Ова губење на скалпот massager е мал, лесен и пренослив.Можете да го користите дома, не само за миење на косата со шампон четка, но исто така и за гледање ТВ, читање книги и прави повеќе скалпот massager.Погоден за Сите Типови на Коса : Дебели или тенки влакна.Долга или кратка коса.Кадрава брановидни или права коса.Влажна или сува коса.Погоден за Сите Луѓе и домашни Миленици : За жените, нема потреба да се грижите за долги нокти.За мажите, длабоко чистење и намалување на стресот.За деца, како предмет за чистење на косата, децата сакаат тоа.За домашни миленици, измени коса и massager.Спецификации : Боја : Зелена & Пурпурна Материјал : Силикон + ABS Големина на : 6.1 * 3.74 * 2.95 инчен Тежина : 0.29 lb Пакет се Вклучени 1 * Зелена 1 * Виолетова.

Особините

Купувачите избираат и