.

.

Производи За Домаќинството Кат-Стои Бутик За Комерцијална Облека Продавница Прикаже Полици, Едноставна Тешки Метали Закачалки Продавница За Облека Се Прикаже Пол

Производи За Домаќинството Кат-Стои Бутик За Комерцијална Облека Продавница Прикаже Полици, Едноставна Тешки Метали Закачалки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. Кат-стои облека закачалки : едноставен и модерен златни метални облека закачалки, без разлика дали тоа е палта, кошули или панталони, можете да го најдете вашиот сопствен предмети.Со цел да се задржи вашата облека и модни додатоци се секогаш во ред, тоа ви дава доволно простор за да се организираат и да се прикаже вашиот дневен облека или сезонски облека, без да потрошите повеќе време за да железо брчки. 2. Солиден и издржливи : модерна златна облека закачалки се направени од метал железо уметност материјал, користење на нано-печење боја технологија, мазна на страна, не е лесно да избледи, и издржливи, силна товарот капацитет, за да се обезбеди години на употреба, задебелена облека куки, стабилна товарот. 3. Мулти-цел облека дисплеј рек : Индустриски облека дисплеј багажник, лесно да се совпаѓаат со различни декорација стилови како што се фарма дома градинарски, индустриски ретро, итн.Тоа е совршен за влезовите, спални соби, перење соби, облека продавници, плакари, бутици и сл.за да го користите.Без разлика каде ќе го користите, тоа може да биде целосно функционална. 4. Совршен комерцијална облека рек : облека дисплеј рек дека може да се користи за дома, мало или комерцијални цели, или за да се обезбеди простор за облека во театар или студио.Тоа е идеален избор за обезбедување на дополнителни облека чување и прикажување на бутик производи!. 5. Лесен за инсталација : Тоа е навистина лесно да се инсталира оваа едноставна цевка закачалка, сите негови делови се монтажни, само бидете сигурни дека за да се стегне нив и да ги инсталирате на ѕид.Закачалка за облека се прикажат по себе е супер стабилна за складирање на облека.Метална облека решетката има мирна и убава дизајн што може да го додадете индустриски ретро стил во вашиот дом или продавница, што го прави да изгледаат кул и око-фаќање.Име на производ : бутик за облека дисплеј rack Material : Iron Size : L120*H130 CM, L160*H150 CMBase : 60cm Color : golden Suitable места : трговски центри, продавници за облека, бутици, продавници, спални соби, дневни соби, перење соби, итн.Подот-стои облека решетката може да се одржи голема количина на облека, така што вашата облека и модни додатоци се секогаш во ред, со силен декоративен ефект, и лесно да се совпаѓаат со различни стилови на rooms The облека дисплеј рек обезбедува совршен фузија на простор и стил за стоки во продавницата, или дава декоративен простор за палта, капи и кожни торби на влезот на семејството.За големина на : На производ големина е рачно мери, не може да биде грешка од 1-2 CM, проверете вистински производ како standard Regarding боја : поради различни монитори, може да постојат ситни грешки во боја.За повеќе информации, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Доаѓањето време на производот е околу 8 до 21 ден.Чекаат трпеливо.По добивањето на производ, ве молиме да го проверите производот.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Јас сум многу среќен да ви послужи и да ви посакам среќен шопинг.

Особините

Купувачите избираат и