.

.

Дрво Кутија лента со алатки Кабинет Метал Пролет Натоварени Брави се Фати за да се Префрлате Hasp w Завртки 2 Поставува

Дрво Кутија лента со алатки Кабинет Метал Пролет Натоварени Брави се Фати за да се Префрлате Hasp w Завртки 2 Поставува

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% сосема нов и висок квалитет.Име На Производ : За Да Се Префрлате Latch; Материјал : Метал.Главната Боја : Сребро Тон; Вкупната Големина (со Штрајк) : 63mm x 40mm х 8мм / 2.5" x 1.6" x 0.3" (L*W*H).Монтажа Дупка со Дијаметар : 5mm / 0.2"; Монтажа Дупка Растојание : 26mm / 1.02".Функција : со Заклучување; Одговара за Заклучување Дупка со Дијаметар : 7mm / 0.28";Завртка Големина : M3 x 13.5 mm.Пакет Содржина : - 2 x Toggle Брави(Завртки се вклучени тука).

Особините

Купувачите избираат и