.

.

swimsobo Бебе Девојки Sunsuit Долг Ракав Патент Rashguard UPF 50+ бански костуми perfect Cover-up Прозорци Обвива 0-2T

swimsobo Бебе Девојки Sunsuit Долг Ракав Патент Rashguard UPF 50+ бански костуми perfect Cover-up Прозорци Обвива 0-2T

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 85% Полиестер, 15% Spandex.Патент затворање.МАТЕРИЈАЛ/ГОЛЕМИНА : Ова Бебе Sunsuit е Направен од 85% Полиестер И 15% Spandex Ткаенина, Мека И Дише Костим за капење Ткаенина Протега за Совршено Да се Вклопи 0-2 T Деца.ПАТЕНТ ДИЗАЈН : Целосна Должина Патент го Прави Ова Дете Костим за капење Лесно Ветре Да се Стави На И полетување, Дури и Кога е Влажно.Патент Guard Ја Штити Кожата Од Топла Патент И Триење.ЗАШТИТА од СОНЦЕ : Ова Бебе Бански UPF 50+ Заштита од Сонце Блокови Од 98% Од Сончевите UVA И UVB Зраци, Совршен За Бебе Кои Се Алергични На Сонце.СИМПАТИЧНА МОДЕЛ : 3 D Испечатени Трајни И Никогаш да не Исчезнат, Симпатична Печати Стилови, Вклучувајќи Сирена, Еднорог, Виножито, Риба Скала, Кит, Цвеќиња, Крофни и Сл.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : Препорачана Рака Мие Со Ладна Вода Под 86℉, Брз Сува и Needn не Да се Грижите Песок Заглавени Во Ткаенина, Откако Сушени Песок Само Лесно ја Потресе Надвор Од Ткаенина.

Особините

Купувачите избираат и