.

.

Коњ Природата Перење Кошница Со Алуминиумски Рачки Валкани Алишта Перење Складирање Кофа Водоотпорен Количка За Складирање Бин

Коњ Природата Перење Кошница Со Алуминиумски Рачки Валкани Алишта Перење Складирање Кофа Водоотпорен Количка За Складирање

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Коњ Природата Перење Кошница Е Направен Од Висок Квалитет На Polyesterit Можат Подобро Да Ги Заштити И Чува Вашата Облека, Со Јп Слој Во Внатрешноста За Водоотпорен, Дебели Јп Одбор Во Дното За Стабилност.Голем Капацитет Дизајн : 28x15inch Големи Перење Кошница Може да се Одржи Неделна Перење Оптоварување, Или Како Пакување Кутија, што се Користи За Чување Облека, Јоргани, Листови,Крпи,Играчки, Итн.Карактеристики : Опремена Со 2 Алуминиумски Круг Мека Рака Зафат, Трајни, Можете Лесно Да Ги Собереш На Бразлетна И Го Однесе Далеку Кога Ќе Треба Да Се Мијат Облека, Или Виси На Јадицата Ќе Бидат Посигурни, Не Е Лесно Да Се Fal.Апликации : Перење Кошеви Идеален За Патување Или За Употреба Во Следниве Места, Дома, Во Соба, Канцеларија,Плакар, Хотел,Играчка Соба, Laundromat И Стан Или Било Место Каде Просторот Е Ограничен.По Продажба : Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Преку Е-Маил, Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 24 Часа.Перење Кошница Материјал : Силна, Носат-Отпорни, И Водоотпорен Оксфорд Ткаенина + Дното На Јп Плоча Поддршка, Силна И Durable Foldable И Се Справува Со Дизајн : Коњ Природата Перење Кошница Лесно Може Да Се Здипли Станот За Складирање Кога Не Е Во Употреба За Да Се Зачува Простор, Силна Врвот Се Справува Направи Лесно Да Се Носат И Се Движи Everywhere Large Капацитет : Складирање Перење Кантите Погодно Да Се Организира Валкана Крпа, Перење, Како Што Се Долна Облека, Чорапи, Градник, Итн, Исто Така Може Да Се Сместат Деца Играчки, Списанија, Хоби Материјали И Други Лични Items Multi-Функционални : На Перење Забавува Совршен За Дом, Канцеларија, Плакарот Организатор, Спална Соба, Бања, Итн, Дали Треба Да Се Соберат Вашиот Перење, Уредно Вашата Облека Или Ставање Далеку Играчки, Нашите Пространи Перење Попречи Е Наједноставен И Најефикасен Solution Special Забелешка : Поради Различни Мерни Методи, Грешка Во Рок Од 1-3 См Е Нормален Phenomenon Note : Препорачливо Е Да Се Измијат И На Локално Ниво Со Ладна Вода, Ги Чисти, Не Машина За Миење Или Кајгана, Тоа Ќе Ја Оштети Водоотпорен Слој.

Особините

Купувачите избираат и