.

.

Agoz Плетенка МИКРО USB Брзо Држачи за Кабел Кабелот За Bose SoundLink Боја Bluetooth Звучник 2 3,Мини 2,Слушалки II AE2W,QuitComfort QC20,QC30, QC35,се Врти Плус,SoundSport, OontZ Агол 3,UE БУМ (4ft)

Agoz Плетенка МИКРО USB Брзо Држачи за Кабел Кабелот За Bose SoundLink Боја Bluetooth Звучник 2 3,Мини 2,Слушалки II AE2W,QuitComfort

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

AGOZ екстра-долго должина обезбедува дополнителна достапност на вашите Микро USB компатибилен уред.ИЗГРАДЕН СО плетенка најлон јакна, оваа анти-метежот кабел е создадена со издржливи материјали кои се обезбедат подобри односите со олеснување.КОМПАТИБИЛЕН СО Bose Sound Link Боја Bluetooth Звучници, 2, 3, Мини 2,Слушалки II AE2 W, Quit Comfort QC20, QC30, QC35, се Врти Плус, Sound Sport, Sound Link Микро, Soundwear Придружник, Oont Z Агол 3,UE БУМ.ПОДДРШКА за БРЗО полнење.Ве молиме имајте на ум дека вашиот адаптер за полнење мора да биде брз полнач.БРЗО ПОЛНЕЊЕ брзина и синхронизација на контактите со висока ефикасност на вашиот уред.Agoz.

Особините

Купувачите избираат и