.

.

Wilton 21430 Б. А. С Ч Санка Чекан, 14 Lb Главата, 30 Рачка

Wilton 21430 Б. А. С Ч Санка Чекан, 14 Lb Главата, 30 Рачка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

НЕ се ЛИЗГА на ЗАФАТ : Вулканизирана гума рачка за безбедно зафат додека паѓа.МАРКА ЗЕЛЕНА ГЛАВА : Hi-vis, капка-фалсификувани 46 HRC челик глава endures најсложените апликации.НЕРАСКИНЛИВО се СПРАВИ со ТЕХНОЛОГИЈА : Челик core елиминира кршење време overstrikes.LANYARD ДУПКА : Безбедно да се обезбеди чекан да зглоб или стационарен објект.БЕЗБЕДНОСТ ПЛОЧА : Обезбедува главата за да се справи со спречување на главата dislodging.АНТИ-ВИБРАЦИЈАТА ВРАТОТ : Дебела, конусни вратот апсорбира вибрации намалување на работникот замор.Нераскинлива Технологија - Челик core елиминира кршење време overstrikes.Hi-Vis Глава - Капка фалсификувани 46 HRC челик глава endures најсложените апликации.Безбедност на Плоча - Обезбедува главата за да се справи со спречување на главата dislodging.Анти-Вибрацијата Вратот - Дебели, конусни вратот апсорбира вибрации намалување на работникот замор.Не се Лизга на Зафат - Вулканизирана гума рачка за безбедно зафат додека паѓа.Lanyard Дупка - Безбедно да се обезбеди чекан да зглоб или стационарен објект.Опис на производот гледаме иднината изградена на големите брендови, производи, и на луѓето.Во секој аспект на нашата работа, ние искористување на предностите на нашата глобална инфраструктура за да се искористат предностите на сите три.Од Производителот На Wilton, ние сме на некој кој никогаш не завршува патувањето да се создаде највисок квалитет, повеќето неуништив алатки на пазарот.На ова патување ние сме успеа да дизајн и датотека патенти за светот повеќето трајни санка чекан со Трајни Технологија, револуционерен дизајн, и инженерните не се лизга гумени зафат.Со Wilton БАШ поддржани од страна на нашите $1,000 Гаранција, ние се стави на нашите пари, каде што нашата уста е.

Особините

Купувачите избираат и