.

.

Харпер Камиони PGCS86BLK Рамна Слободни Тешки-Должност 600 Фунти Најлон Континуирано се Справи со Рака Камион

Харпер Камиони PGCS86BLK Рамна Слободни Тешки-Должност 600 Фунти Најлон Континуирано се Справи со Рака Камион

DEN 2517.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ексклузивно Харпер I-Зрак Челик-Тешки најлон решетка е 30-Степен полесни од челик и дизајниран за максимална сила. 600 Фунти капацитет.Континуирано се справи со Јамка и вграден во глајд модели за лесно се движат нагоре или надолу по скалите.Тешки-должност рамна слободни 10" цврсти гумени тркала.Направен во САД.Опис на производот Харпер Камиони ексклузивни I-Зрак Челик-Тешки најлон решетка е 30-Степен полесни од челик и се дизајнирани да бидат цврсти како челик или алуминиум рака камиони.Челик континуирано рачка за две рачни употреба.Вграден-во скалило глајд модели за лесно се движат нагоре или надолу по скалите и curbs.Тешки-должност 10" тврда гума рамна слободни гуми.Рамка е хемиски и отпорност доказ за harshest на средини.Произведено во САД и е целосно состави.Од Производителот Харпер Камиони ексклузивни I-Зрак Челик-Тешки™ најлон решетка е 30% полесен од челик и се дизајнирани да бидат цврсти како челик или алуминиум рака камиони.Челик континуирано рачка за две рачни употреба.Вграден-во скалило глајд модели за лесно се движат нагоре или надолу по скалите и curbs.Тешки-должност 10" тврда гума рамна слободни гуми.Рамка е хемиски и отпорност доказ за harshest на средини.Произведено во САД и е целосно состави.

Особините

Купувачите избираат и