.

.

Забава Експрес - 4 Јасно Пластика Корист Кутии (24pc) - Партија Материјали - Контејнерите & Кутии - Пластични Садови - 24 Парчиња

Забава Експрес - 4 Јасно Пластика Корист Кутии (24pc) - Партија Материјали - Контејнерите & Кутии - Пластични Садови -

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пополнете овие кутии со шарени третира и услуги за вашите гости.Се креативни и да ги направи во единствен placeholders на вашата свадба прием или други големиот настан.Одговара на вашиот настан тема или свадба бои.Пластика. (2 десетина по единица) 4" x 4" x 4" Едноставна монтажа се бара.Ориентален Тргување Пластични Голема Корист Кутии се одличен прилог на партијата на услуги.Пополнете овие кутии со цветен третира и услуги за вашите гости.Се креативни и да ги направи во единствен placeholders на вашата свадба прием или на друг голем настан.Доаѓа во пакување од 12. Мерки за 4-инчен должина од 4-инчен ширина од 4-инчен висина.

Особините

Купувачите избираат и