.

.

Акрилик Кутија со Капак (5 x 5 x 5 - 4mm) – Накит Display/ Трговски/ Display Коцка/ Складирање Еден пакет

Акрилик Кутија со Капак (5 x 5 x 5 - 4mm) – Накит Display/ Трговски/ Display Коцка/ Складирање Еден пакет

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

-Лесен-за-Користење Ефективен Дизајн : Овој приказ на коцка е одличен начин да се прикаже нешто ќе се одржи почитувани.Ефективната акрилик дизајн дава кој било производ се става во внатрешноста на квалитетот на значење.Сите што треба да направите е да се отстрани екранот од пакување, отстранување на пластична и меур заврши, и дека е подготвен за употреба!. -Мулти-цел : Со овој 5"x 5"x 5" екран, што може да покажат речиси секој мал објект што сакате!Екранот ништо како мали уметнички дела, накит, или нешто што само сакаат да бидат заштитени.Ако не треба да се прикаже нешто што дури и може да се користи го ова поле како сад за чување knick knacks. -Издржливи : силна акрилик е загарантирана да се заштити она што е внатре додека се уште да биде во можност да го забележиме тоа.Вие не треба да се плашат од каков било штета се нанесува на вашите производи. -Боја : На екранот е направен од јасно акрилик да се направи преглед на вашите предмети лесно со капакот да се биде елегантен jet black да додадете екстра внимание. Големина на : кутија е 5" x 5" x 5" со акрил се 4mm дебели.Капакот е 5 ½ "x 5 ипол".Прикажи ги исклучите вашите предмети со овој 5" x 5" x 5" јасно Акрилик се Прикаже на Коцка.Тоа е совршен начин да гордо се прикаже објекти дали за трговски цели, лично гледање, или за складирање.Црна акрилна капак додава акцент на вашите предмети.Сите што треба да направите е едноставно се одговара на коцка на lipped областа на базата.Тоа треба да се вклопи во сит и безбедна.Силна Акрилик ќе го задржи вашето саканата објекти заштитени додека се уште се видливи.Сакате да му даде елеганција во вашиот дом печива?Додадете квалитетот на важноста на вашите предмети.

Особините

Купувачите избираат и