.

.

Домашно Милениче Живот Активни 'Hybreed' 4-Начин Се Водат Две-Тон Перформанси Куче T-Shirt

Домашно Милениче Живот Активни 'Hybreed' 4-Начин Се Водат Две-Тон Перформанси Куче T-Shirt

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики на Ултра-тенок, Перфорирани, Лесни и Дише 4-Начин се Водат Изградба Џерси-како Порозни ткаенина за целосна Comfortability, Мобилност и Флексибилност.Карактеристики Брзо Сушење перформанси технологија која ги брише навистина брзо додека wicking далеку влага да се одржува температурата на телото.Интегрирани Микро-Панели се овозможи Максимална Струење и Стратешки Вентилација.Обезбедува Година УВ Заштита од Сонце помага да се спречи штетните зраци, и опремени убаво да помогне во одржување на рендан влакната.Карактеристики Dual-Засилен Шевови на секој цвест за Издржливост и Долговечност и Рефлексивни снимање за ноќта безбедност.Карактеристики Анти-Мирис технологија која помага со мирис предизвикува микроби.Добро координирани Dual-Tone дизајн.Машина Мие и се Достапни во Повеќе Големини и Бои.Миленичиња Живот АКТИВНИ 'Хибрид' Две-Тон Перформанси Т-маица е направена и Конструиран со специјално формулиран за Ултра-Лесен и добро Вентилирани еластична ткаенини кои се подобри Перформанси, Мобилност на наставничкиот и Breathability.Карактеристики 4-Начин се Водат Изградба која се движи подобро во секој насока со една релаксирана одговара.И исполнет ткаенини функција специјално формулиран за Микро-влакна кои ги содржи перфорирани панели кои нудат опкружувачки вентилација.Оваа мека-на-на-на допир материјал речиси се чувствува како средно слој на еластична кожа и функција за Брзо Сушење, при што и двете repels тело влага или пот додека ги нуди Анти-Мирис технологија која помага со мирис предизвикува микроби.Хибридни Т-маица е, исто така, УВ Protectant против сонца штетните зраци и опремени совршено да им помогне и во задржување на рендан влакната.Дизајн Двојна Засилен stitched hemming во секоја жица за долговечност и издржливост со Повлече Над дизајн за лесна и исклучување пристап и Рефлексивни-Снимање за дополнителна ноќ видливост.Машина Перат.Овој стил е дел од нашето домашно Милениче Живот Активни wear Колекција.Достапни во Повеќе Големини и Бои.ГОЛЕМИНАТА СПЕЦИФИКАЦИИ : Во (Инчи) "Грб" Должина е од Вратот до Опашката : * Види слика шема за големината апроксимација.ЕКСТРА МАЛИ : Back : 9.5" Градите : 13.5" Врат : 9.5" Ракав : 6.5" МАЛ : Back : 11.5" Градите : 16.5" Врат : 12.5" Ракав : 7" МЕДИУМ : Back : 14.5" Градите : 20.5" Врат : 14" Ракавите : 7.5" ГОЛЕМИ : Back : 18.5" Градите : Беа 25,5" Врат : 16.5" Ракав : 8" крупните : Back : 21.5" Градите : 30.5" Врат : 19.5" Ракав : 8.8".

Особините

Купувачите избираат и