.

.

GEARWRENCH 1/2 Вози Најлон Отвор за Масло Филтер Клуч - 3149

GEARWRENCH 1/2 Вози Најлон Отвор за Масло Филтер Клуч - 3149

DEN 165.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Земја на Потекло : Кина.Пакет должина : 18.0".Пакет ширина : 18.0".Пакет висина : 21.0".Бидејќи нашата почетокот, GEARWRENCH автомобилската специјализирани алатки биле протерани од страна на иновации.Од нашиот прв специјалност алатка, Моделот-Т вентил пролет lifter, со нашата најнова ratcheting puller, ние сме изграден нашиот углед со алатки кои го прават тешки работни места лесно.Повеќето од нашите производи се надградува со нови подобрени функции, како двојна материјал се справува наменети за поудобно зафат или двојно натопи рачки на клешти обезбедување на повеќе перница за вашите раце.GEARWRENCH автомобилската специјализирани алатки за се со гордост се направени со најдобрите компоненти под повеќето строги производство упатства.Направени за секојдневна употреба – загарантирана за живот.Подобри алатки значи полесно, поефикасна работа, па ние постојано се оцени автомобилски инженеринг трендови што ни овозможи да се постојано подобрување и подобрување на нашите алатки за подобро да одговара на стручни раце.Тоа е причината зошто тие се првиот избор за илјадници автомобилски техничари во светот.

Особините

Купувачите избираат и