.

.

Pelican 1050 Микро Случај за iPhone, GoPro, Камера, и Повеќе (Индиго) & 1010 Микро Случај (Црна)

Pelican 1050 Микро Случај за iPhone, GoPro, Камера, и Повеќе (Индиго) & 1010 Микро Случај (Црна)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производ 1 : ОТПОРЕН на ВОДА СЛУЧАЈ : Отпорен на Вода (IP67), crushproof, и dustproof заштита за вашиот i Phone, мобилен телефон, камера, Go Pro или други преносни електроника и скапоцености.IP67 Сертификација = отпорен на вода за 30 минути, кога потопен во 3.3 нозе.Производ 1 : КАРАКТЕРИСТИКИ : Автоматско притисок изедначување вентил (салда внатрешни работи притисок да се задржи водата надвор), гума лагер кој обезбедува о-прстен вдп заштита, carabiner вклучени, од не ' рѓосувачки челик зглоб и latch игли, лесно се отвори latch.Производ 1 : ДИМЕНЗИИ (Lx Wx D) : ВНАТРЕШНИ работи - 6.31" x 3.68" x 2.75" ; ЕКСТЕРИЕР - 7.99" x 5.06" x 3.12".Производ 1 : произведено ВО САД : Доверливи заштита во употреба од страна на војската, нуркачи, првиот responders (пожар, полицијата, EMT) од 1976 година. Производот 2 : Пакет должина : 14.2 cm.Производот 2 : Пакет ширина : 9.6 cm.Производот 2 : Пакет висина : 5.2 cm.Производот 2 : Тип на Производ : ПРЕНОСЛИВ ЕЛЕКТРОНСКИ УРЕД КАПАК.Pelican 1050 Микро Случај за i Phone, Go Pro, Камера, и повеќе (Индиго) Pelican Микро Случаи се IP67 уверение за отпорност на вода.Микро Случаи изгледа и функционира на ист начин како и поголем Pelican Случаи, но се дизајнирани за заштита на вашиот i Phone, мобилен телефон, i Pod, Go Pro, камера, и други мали вредни предмети.Pelican 1010 Микро Случај (Црно), Од мали чувствителни компоненти на паметни телефони, заштита на вашата опрема од елементите во crushproof, вдп, & dustproof Микро Случај од Pelican.

Особините

Купувачите избираат и