.

.

UpBright Автомобил 12V DC Адаптер Компатибилен со Homedics SBM-500H SBM-200H SBM-100 SBM-200 Б.К.-200 BKK-200 Shiatsu Масажа Перница Масажа bivi PADO Врат Рамо Massager BV-200-GRY RV Кабелот за Напојување

UpBright Автомобил 12V DC Адаптер Компатибилен со Homedics SBM-500H SBM-200H SBM-100 SBM-200 Б.К.-200 BKK-200 Shiatsu Масажа

DEN 167.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нов Автомобил 12 V DC Адаптер Компатибилен со Homedics SBM-500 H SBM-200 H SBM-100 SBM-200 Б.К.-200 BKK-200 Терапевтот Shiatsu 1 Масажа Перница Масажа 12 VDC DC12 V 12 Volt Авто Возило Брод RV Camper запалка приклучок за Приклучокот за Напојување од Папочната Кабел PS Батерија Полнач ПСУ.Компатибилен со : Green Lee TV220 TDR Метар Tektronix ONDA Cable Scout Зелена Ли Coax CATV TDR Кабел Тестер; Соларни 300 XL JNC300 XL Скок-N-Носат Бустер Скок Стартер.Компатибилен со : Homedics SBM-500 H SBM500 H Терапевтот Shiatsu 1 Масажа Перница Масажа; Homedics SBM-200 H SBM200 H Massager Shiatsu Масажа Перница; Homedics SBM 100 SBM-200 SBM100 SBM200 Shiatsu Назад Massager; Ho Medics Б.К.-200 BKK-200 Shiatsu Lumbar Massager.Компатибилен со : Brookstone i Need i-Треба Масажа Lumbar/Shiatsu перница ШВ-0799 ШВ-4215; bivi PADO Inc Shiatsu Вратот и Рамото Massager Назад Pado BV-200-GRY Топлина Променлива Брзина 12 V 2.5 30 W Напојување.Up Bright Нов Автомобил 12 V DC Адаптер Компатибилен со Homedics SBM-500 H SBM-200 H SBM-100 SBM-200 Б.К.-200 BKK-200 Терапевтот Shiatsu 1 Масажа Перница Масажа 12 VDC DC12 V 12 Volt Авто Возило Брод RV Camper запалка приклучок за Приклучокот за Напојување од Папочната Кабел PS Батерија Полнач ПСУ CECCCROHS.

Особините

Купувачите избираат и