.

.

ColoFocus Bluetooth Beanie Шапка за Мажите, Музика Шапка Мажите Шапка Божиќ Beanie Шапка, Уникатен Зимски Спортови Подароци за Тато Мажите Сопруг Момчиња Црна

ColoFocus Bluetooth Beanie Шапка за Мажите, Музика Шапка Мажите Шапка Божиќ Beanie Шапка, Уникатен Зимски Спортови Подароци

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Акрил.Рамен Цврст Тока затворање. 【Уникатни Подароци за Mens Жените】Colo Focus bluetooth beanie мажите подароци спакувани во премиум подарок кутија, унисекс и една големина одговара на повеќето, совршен уникатен Божиќ подароци за мажите, маж, жените, младите момчиња и девојки.Стил и удобност beanie слушалки, совршен за салата, outdoor спортови како што се трчање, скијање, планинарење, кампување, одмор и патување. 【Удобно и да се Задржи Топло】Colo Focus музика шапка уникатен Божиќ подарок за мажи со 100% мека Акрилни влакна, премија двојно плетени beanie чувајте ги вашите глава, топла и ви овозможува да слушате вашата музика, без да се носат дополнителни слушалки, па не постои изговор за да се остане дома на каучот, дури и на ладни зимски денови, како што е сега, повеќе да се забавуваат да се излезе и Студ. 【Неверојатен Музички Квалитет】Bluetooth 5.0 со побрзо брзина на пренос, посилна врска стабилност, не се грижи за сигнал загуба или музика испуштања.Единствена стерео звук квалитет и дизајн ви дава совршен звук и можете да се чувствуваат повеќе реални музика кристал јасност и длабоко resonant бас звук потпис испорача извонредно здрави. 【Лесно s подарок.На beanie со слушалки, вграден микрофон, слушалки поништување бучава, HD стерео звук, мека дише материјал, долго се игра време повеќе од 12 часа, може да се перат.

Особините

Купувачите избираат и