.

.

D-Облик Бамбус Чанта Рачки,Бамбус Торба Справи Замена за DIY Чанта Одлуки Чанта

D-Облик Бамбус Чанта Рачки,Бамбус Торба Справи Замена за DIY Чанта Одлуки Чанта

DEN 460.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова У облик бамбус справи ќе позајми егзотични и стилски допрете за рачно изработени или постоечки чанта.Бамбус торба справи со добро се вклопува со рака кеси.Метал за шиење дупки,направете ја вашата DIY занает проекти полесно и донесе многу забава за вас.Совршен за чанта, паричник, торба DIY занает.Големина : 20x15cm/7.87x5.91"(приближно).Боја : Злато.

Особините

Купувачите избираат и