.

.

Патување Магнетни Шах Мини Сет (6,3 инчи)-Компактен, Свитлива, Едукативна Игра на Табла

Патување Магнетни Шах Мини Сет (6,3 инчи)-Компактен, Свитлива, Едукативна Игра на Табла

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Преносни виткање магнетни џеб пластични шах, бидејќи тоа е образовна шах дека може да го подобри интелигенција.Заврши шаховски сет : собата е опремена со мазна шаховски фигури; крупните : 1.22 x 0.53 инчи (3.1 x 1.3 см); голем : 1.06 x 0.5 инчи (2.7 x 1.3 см).Магнетна табла : 6,3 инчи (16.2 cm) шаховската табла, направени од издржлив пластика, со високо-квалитетни магнетни функција, шаховски фигури можат да бидат поставени во внатрешниот игра складирање по употребата, заврши шаховски сет : собата е опремена со мазна шаховски фигури.Овој костим е светлина и свитлива, совршен за надворешна употреба или за патување; тоа не заземаат простор Може да се користи како шах за настава почетници или пракса шах за искусни играчи на шах; најдобар подарок, соодветен за возрасни и деца.

Особините

Купувачите избираат и