.

.

DFGDH Кујна Зачин тегла Поставите Керамички Плоштадот Леќата Тегла Поставите Комбинација со Лажица Покријте Еден Шеќер и Сол Леќата Тегла Одлично за Складирање и Ле?

DFGDH Кујна Зачин тегла Поставите Керамички Плоштадот Леќата Тегла Поставите Комбинација со Лажица Покријте Еден Шеќер

DEN 4150.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Едноставна форма, Висок квалитет на допир, Секој леќата.Треба да имаат соодветна домот живот.Керамички материјал со рака-боја шеми,симпатична.Уникатна форма.Го олеснат вашата кујна и совршена, како посебен подарок.Погоден за чување на сите видови на зачини, едноставен и лесен,многу практични кујна складирање тегла。.Материјал : Ceramic Color : Како picture Size : Како picture Package вклучува : 1 x Леќата Тегла Set Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме овозможи 1-2 cm отстапување постои поради различни мерење.

Особините

Купувачите избираат и