.

.

3 во 1 Паметен Телефон Про Леќа ,паметен Телефон Леќа Зголемувачот,се трансформира Вашиот Телефон во Професионална Квалитетот на Камерата,зголемување До 180 Степени,

3 во 1 Паметен Телефон Про Леќа ,паметен Телефон Леќа Зголемувачот,се трансформира Вашиот Телефон во Професионална Квалитетот

DEN 285.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔【Брза Испорака И Услуга】 : Времето За Испорака Е За 7-15 Работни Дена.Ако Имате Било Какви Прашања Или Сакате Да Знаете Повеќе, Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 24 Часа Во Работни Денови. ✔ КОМПАТИБИЛЕН СО СИТЕ паметни телефони, ТАБЛЕТИ и ЛАПТОПИ вклучувајќи ги СИТЕ паметен Телефон модели. 5 Бои : Жолта, Сребрена, Црвена, Сина, Црна. ✔ Рибино Око Леќата : Зголемување : До 180 степени : Снимајте прекрасни фотографии од луѓе, домашни миленици, патување предели, пејсажи, архитектура, selfies и повеќе.НЕМА ТЕМНИ АГЛИ (vignetting) како поевтина леќи.Направена од авион-одделение алуминиум и премиум оптичко стакло за трајност и чистота.Мулти-елемент, обложени леќи од стакло се минимизира ghosting, рефлексии, леќа flare, и други артефакти.мобилен телефон леќа прилог е идеален за хобисти и фотографија добрите слично. ✔ Зголемување : 0.67 X Широк - ЧУДО ВАШИТЕ СЕТИЛА.ВЕЛИЧААТ во БЛИЗИНА ПРЕДМЕТИ ЗА ЗДИВОТ, СУПЕР CLOSE-UP ФОТОГРАФИИ : Снимајте сите сложността и детали со прецизност-фокус за жилет јасни макро фотографии, во секое време. (За најдобри резултати, позиција макро леќа околу 1/2 инч од предмет.Не се наменети за зумирање на далечни предмети.) ОБЈЕКТИВОТ КЛИП нуди ЧУВСТВУВАТЕ грчевито држејќи се за МОЌ да се зацврсти вашиот леќи на вашиот мобилен телефон, кога сте во акција на владата, обликување на вашето следно совршен шут. ✔ Универзална Компатибилност & Користете Водич : Универзална монтажни стеги дизајн за лесно инсталирање,отстранување и чување на податоци, широк агол и макро леќи се зезнав заедно кога ќе ги добијат.За да го користите широк агол, едноставно прикачите двете леќи заедно.За користење на макро леќа, едноставно unscrew широк агол леќа.Телефонот леќа комплет може да се соберат најпопуларните видови и модели на паметни телефони и таблети,. ❤️ Трансформира Вашиот Телефон Во Професионална Квалитет на Камерата ❤️Функција : ❤️ 5 Бои : Жолта, Сребрена, Црвена, Сина, Црна ❤️ Рибино Око Леќата : ❤️ Зголемување : До 180 степени ❤️ Димензии (телото) : 25 x 15mm (Дијаметар x Должина) ❤️ Широк Агол : ❤️ Зголемување : 0.67 X Широк ❤️ Леќа Изградба : 2 елементи во 2 групи ❤️ Димензии(телото) : 20 x 11.2 mm (Дијаметар x Должина) ❤️ Марко : ❤️ шут од далечина е меѓу 10-23mm ❤️ Димензии(телото) : 15.8 x 6.5 mm (Дијаметар x Должина) ❤️ Клип Големина : прибл. 5.5 x 1.6 см ❤️ Примена : за Дигитален фото апарат, Мобилен Телефон, Таблет ❤️Пакет Содржина : ❤️ 1 PC Трансформира Вашиот Телефон Во Професионална Квалитетна Камера.

Особините

Купувачите избираат и