.

.

Мали Делови FSC14550CBZ Круг Цинк Позлатен Квадратни Вратот Превоз Болт, Челик, Хексадецимален, 1/4-20 Нишка Големина, 5-1/2 Долго (Пакување од 50)

Мали Делови FSC14550CBZ Круг Цинк Позлатен Квадратни Вратот Превоз Болт, Челик, Хексадецимален, 1/4-20 Нишка Големина,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : челик.Тема големина : 1/4"-20. Должина : 5-1/2 инчи.Круг Цинк Позлатен Квадратни Вратот Превоз Болт, Челик, Хексадецимален, Ниско-Сила, 1/4"-20" Нишка Големина, 5-1/2" Долго (Пакување од 50).Fastcom Понудата е специјализирана во различни сврзувачки елементи кои се простираат низ електронски, транспорт, градежништво, комерцијални и воени индустрии.

Особините

Купувачите избираат и