.

.

SONGMICS Ткаени Памук Јаже Кошница, Играчка Складирање Бин со Рачки, Ќебе за Складирање за Перници, Облека во Дневна Соба, Спална соба, Сива и Беж ULCB440G01

SONGMICS Ткаени Памук Јаже Кошница, Играчка Складирање Бин со Рачки, Ќебе за Складирање за Перници, Облека во Дневна Соба,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВИСТИНСКИ ОКО-CATCHER : Изградени со две неутрални бои, сива и беж—и кој во едноставен дизајн, без било вулгарен елементи, ова памук јаже складирање кошница ќе ви донесе голема визуелно уживање додека ги нуди неговата оригинална намена.ТОА Е МНОГУ ВИД : Направен од природен памук јаже, оваа складирање кошница е безбедно и мека на допир.Сега можете да ги поттикнете го детето да ги зачувате неговите или нејзините играчки од себе во овој вид кошница по забава.ИЗДРЖЛИВИ?ТО!Оваа 13.2 gal памук јаже кошница може да ги поддржи предмети до 33 lb.Валкана облека, ќебиња, детска' играчки, книги, и повеќе—сите можат да бидат tamed внатре.Плус, памук се справува да можете лесно да се носат со добра рака се чувствуваат.МИЕ?СЕ РАЗБИРА!Можеби се прашувате што да направите ако перење забавува добива валкани по долгорочна употреба.Тука е одговорот : едноставно ставете ја во облека кеса и се фрли во машината за перење, и тоа ќе се врати да се гледа како нови.ЖЕЛЕЗО?ДОБРО ДА се ЗНАЕ : Ова перење кошница е укината кога превозот, па ако сакате да ги избалансираат набори веднаш, обидете се надвор пеглање, и тоа ќе се сврти кон својот елегантен облик на liven до вашата соба; свитка повторно и stow во вашиот плакар за екстра простор.Боја : Сива, Беж.Материјал : Памук Јаже.Производ Големина : 14"Кол.x 16"H (47 x 53 cm).Производ Тежина : 2.4 lb (1.1 kg).Max.Статичен Капацитет : 33 lb (15 кг).Ве молиме не го стави производот во влажни средини.За секојдневно одржување, ги производ со чиста крпа.

Особините

Купувачите избираат и