.

.

КООРДИНАТОР Tripod Преносни Телескопски Сидро Заграда, во Живо Заграда, Мулти-Цел Мобилен Телефон Фотографија Заградата

КООРДИНАТОР Tripod Преносни Телескопски Сидро Заграда, во Живо Заграда, Мулти-Цел Мобилен Телефон Фотографија Заградата

DEN 172.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. Прилагодлива висина tripod направен од лесен алуминиум; тежи само околу 1 lb. 2.3 Нервира и ротирање движења се дозволени на главата; вертикална или хоризонтална опции.Брзо ослободување плоча помага да се обезбеди брза транзиција помеѓу снимки.На 3.3-дел лост заклучува нозе за лесно приспособување на висина на дршката; вклучува патент складирање торба. 4. Големината е 11 инчи (укината); тоа може да биде продолжен до 24 инчи.Модел : Tripod Item : Три-дел tripod Product Категорија : Tripod PTZ тип : три-димензионални PTZNumber на Секции : 3 Material : алуминиум alloy Weight : под 2 kg Product големина : намалена должина; 11 инчи продолжен должина; 24 inches Product тежина : 0.3 (KG)Пакување листа : random Color : стандардна верзија на големо, мини верзија работа на висина, стандардна верзија плус бела кутија за пакување.

Особините

Купувачите избираат и