.

.

UpBright Нови Глобалната AC/DC Адаптер за Замена за Gigabyte BRIX GB-BXi7G3 GB-BXi7G3-760 GB-BXi5G3-760 Ултра Компактен Мини КОМПЈУТЕР со Напојување од Папочната Кабел PS Полначот Мрежа PSU

UpBright Нови Глобалната AC/DC Адаптер за Замена за Gigabyte BRIX GB-BXi7G3 GB-BXi7G3-760 GB-BXi5G3-760 Ултра Компактен

DEN 1679.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright НОВИ Глобалната AC / DC Адаптер за Замена За Gigabyte BRIX GB-BXi7 G3 GB-BXi7 G3-760 GB-BXi5 G3-760 Ултра Компактен Мини КОМПЈУТЕР со Напојување од Папочната Кабел PS Полначот Мрежа ПСУ.Up Bright НОВИ Глобалната AC / DC Адаптер за Замена За Gigabyte BRIX GB-BXi7 G3 GB-BXi7 G3-760 GB-BXi5 G3-760 Ултра Компактен Мини КОМПЈУТЕР со Напојување од Папочната Кабел PS Полначот Текст : 100 V - 240 VAC 50/60 Hz во Светот на Напон Користат електричната Мрежа ПСУ CECCCROHS 100-240.

Особините

Купувачите избираат и