.

.

ПРИЛИКИ 50 Плочи Pack (25 Гости)-Гроздобер Свадба Партија за Депонирање Пластична Плоча Поставена -25 x 10.25 Вечера + 25 x 7.5 Салата/Десерт плочи (Portofino Обична Бела)

ПРИЛИКИ 50 Плочи Pack (25 Гости)-Гроздобер Свадба Партија за Депонирање Пластична Плоча Поставена -25 x 10.25 Вечера +

DEN 837.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Премија За Еднократна Употреба Гроздобер Пластични Плочи.Совршен за Свадби и специјални настани!Изгледа како вистински кина.Идеален за празници, големи собири, свадби и специјални настани, каде што сакате елегантен и фенси изглед со практичноста на еднократна употреба. 50 Плочи пакет Вклучува : 25 x 10.25" Вечера Плоча + 25 x 7.5" Мезе/Десерт плочи.Дизајн / Боја : Portofino во Обична Бела.Направен од висок сјај премиум крути за еднократна употреба пластични.За еднократна Употреба - Рециклираат и BPA free. - Не микробранова безбедно.Висок Квалитет, кои ќе ги импресионира вашите гости!Луѓе не веруваат дека тоа е пластика!Овие плочи се идеални за свадба приеми, специјални настани, или за некоја посебна прилика каде што сакате практичноста на не мора да се грижите за изнајмување такси, скршен кина или миење садови!Овие плочи имаат сјајна рефлексивни заврши, личи на вистински кина.

Особините

Купувачите избираат и