.

.

Xerox B205/ B210/ B215 Црна Висок Капацитет Тонер-Кертриџ (3,000 Страници) - 106R04347

Xerox B205/ B210/ B215 Црна Висок Капацитет Тонер-Кертриџ (3,000 Страници) - 106R04347

DEN 2126.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

СПЕЦИФИКАЦИЈА : Вистински Xerox Дел : 106 R04347; Страна Принос : 3,000. СИГУРЕН : Компатибилни тонери може ризик дефект, сиромашните бои и намалени страница приноси.Печати со Вистински Xerox Тонери за место-на резултати, живописни бои и остри рабови.ОПТИМАЛНА : Оригинални Xerox касети направени од страна на Xerox за B205/ B210/ B215 принтери и да работат директно на кутија.Вашиот печатач чита чип, ќе притиснете на "Start" и да почне да работи.Со ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Xerox Вистински касети се направени за Xerox принтери да работат во своите најдобри.Независно тестирање покажа како Вистински Xerox Резерви за да биде посигурен и да се достави до 27% повисоко страница приноси од не-вистински алтернативи.ДРЖАВА НА УМЕТНОСТА : произведени во фабрики во согласност на некои од најпознатите строгите меѓународни здравје, безбедност и стабилност стандарди.Xerox B205/ B210/ B215 Црн Тонер Кертриџ Висок Капацитет (3,000 Страници) - 106 R04347 е специјално формулиран и тестирани за да се обезбеди најдобар квалитет на сликата и најсигурни печатење може да смета на страница по страница.Xerox Вистински Материјали и Xerox опрема се направени за секоја друга.Прифаќаме никаква имитации.Компатибилни тонери може ризик дефект на Xerox принтери и да резултира со лош квалитет на печатење и слаби бои.Со повеќе од 75 години искуство, Вистински Xerox Резерви се нешто што може да се потпираат на.

Особините

Genuine Xerox Part:
106R04347; Page Yield

Купувачите избираат и