.

.

Set на 25 Пополни Во Празно Селски Партија го Спаси Денот Разгледници, Селски Покани, Свадба Проба Партија, Ангажман Партија Bachelorette, Диплома, birthday (Роденден), Прием Пар?

Set на 25 Пополни Во Празно Селски Партија го Спаси Денот Разгледници, Селски Покани, Свадба Проба Партија, Ангажман Партија

DEN 657.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сите на нашата покана множества се продаваат во групи на 25. Оваа разгледница поканата е убаво дизајнирана и рачно изработени со врвен квалитет акции хартија.Шарм вашето семејство и пријатели со овој убаво дизајниран Спаси Денот Партија Разгледница Покана.На некој PDF имаат опција да додадете вашиот личен текст или печатење и тоа дома или пратете на вашите гости дигитално.Димензии : Покана 4" x 6" Двојно Двострано Разгледница Покана ♦ СПЕЦИФИКАЦИИ : ♦ ГОЛЕМИНИ : 4"x6" Postcard (Двојно Двострано) ПАКУВАЊЕ : Направен од Полиетилен Терефталат (PET) - висок квалитет и отпорен на гребење материјал ХАРТИЈА и ПЕЧАТЕЊЕ КВАЛИТЕТ : 120lb - Сјај со одлична печати јасност, детали и боја 100% Рециклираат & рачно изработени Дизајниран & Направени во Канада ♦ ДИМЕНЗИИ ♦ Зачувајте го Датумот : 6 во x 4 во ♦ ПРОЦЕС & ДЕТАЛИ ♦ ДИГИТАЛНА ВЕРЗИЈА : ве Молиме видете пакување за детали.ПРЕВОЗОТ : САД : USPS КАНАДА : Канада Пост ПРАШАЊА & ПРАШАЊА : Контакт Artsyly : Кликнете на продава од Artsyly (подолу се Купи Сега копче) > постави прашање.

Особините

Купувачите избираат и