.

.

Сет од Четири 16 Инчни ОЕМ Chevy HD Хром Позлатен Центар Капи Hubcaps Тркало Покрива 1999-2010# 5079 15039489 15039488 9597169 и/или 9597170 Silverado Лавина Приградски 2500 3500 Пикап Камион SUV 7.75

Сет од Четири 16 Инчни ОЕМ Chevy HD Хром Позлатен Центар Капи Hubcaps Тркало Покрива 1999-2010 5079 15039489 15039488

DEN 1687.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме погледнете подолу за возило fitment.Овие Центар капи се нови.Овој оглас е за СЕТ на ЧЕТИРИ центар капи.Овој центар капа не вклучува тркала, а TPMS сензор, гума, или повлечи ореви.Ова е хром позлатен различни и е за тешки SRW камиони.Овие НЕ се вклопуваат dually тркала.Ова НЕ е сребро насликани различни.Овој оглас е за центар капа само.На Холандер број на воланот што дојде надвор од е 5079 Тие дојдоа на : Само се вклопува во воланот на сликата за да во право.Chevy Дел Број : 15039489, 15039488, 9597169 и/или 9597170 Модел Години : Лавина 2500 '02-'06 Silverado 1500 '01-'07 Silverado 2500 '99-'10 Приградски 2500 '00-'10 ве МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ОВИЕ ОДГОВАРА на ВАШИОТ ТРКАЛА СО ПРОВЕРКА на СО ВАШИОТ ЛОКАЛЕН ДИЛЕР ИЛИ од СТРАНА ГЛЕДАЈЌИ ВО ДЕЛОТ со БРОЈ НА ГРБОТ НА ЕДЕН ОД ВАШИОТ ПОСТОЕЧКИ ЦЕНТАР КАПИ.Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ние имаме без прашања праша 14 ден полн со пари гаранција за враќање.Купувачот мора да плати за враќање превозот и објектот мора да бидат примени назад во состојба првично беше предаден во.Не се враќа, или наплата по 14 дена.

Особините

Купувачите избираат и