.

.

CUISINART SmartStick 2-Брзина Рака Блендер со Хеликоптер Прилог

CUISINART SmartStick 2-Брзина Рака Блендер со Хеликоптер Прилог

DEN 2253.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

300 w за моќен мешање. 2-брзина на допир за контрола на : високи и ниски брзини нека ви се вклопуваат, се исецка, мелење или камшик со допир на едно копче.Нерѓосувачки челик вратило тенок дизајн достигнува длабоко да се вклопуваат во право во тенџере, стомна или сад.Издржливи и елегантен нерѓосувачки челик домување и вратило.Боја Семејство : ЦРНА Крај : не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Овој софистициран две-брзина рака blender прави многу повеќе отколку спојуваат.Домот бранеа од нерѓосувачки челик Smart Држи Рака Blender има свој хеликоптер/мелница прилог, и доволно енергија за да се исецка ореви, мелење кашкавалите, и камшик до обемниот meringues и крем toppings во секунди. 300 w за моќен меша 2-брзина на допир за контрола на : високи и ниски брзини нека ви се вклопуваат, се исецка, мелење или камшик со допир на едно копче од не ' Рѓосувачки челик вратило тенок дизајн достигнува длабоко да се вклопуваат во право во тенџере, стомна или сад Трајни и елегантен нерѓосувачки челик домување и вратило.

Особините

Купувачите избираат и