.

.

GalaxyElec 1PCS XM1584 Ултра-Мали Димензии DC-DC Чекор Надолу Напојување на Модулот 3А Прилагодливи Чекор Надолу Модул Супер LM2596 A43

GalaxyElec 1PCS XM1584 Ултра-Мали Димензии DC-DC Чекор Надолу Напојување на Модулот 3А Прилагодливи Чекор Надолу Модул

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Време на испорака : 7-18 дена со посебна линија за САД , 8-25 дена од редовните пост, за во Светот,Ако тоа не е примен во рамките на одредено време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви вратат во целост.Ако ви треба производ под итно да, можете да изберете експедитивни услуги.Ние ќе ги искористиме на курирската служба DHL да ви послужи.Време на испорака : 3-7 дена.Ние сме професионални дистрибутер на електронски производи.Само барате клучни зборови во нашата продавница.Ве молиме имајте во предвид дека производите се само понудени од страна на бренд : Galaxy Elec.Други продажбата на луѓето не е сигурен.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

Особините

Купувачите избираат и