.

.

Затворен Ладење Ноќни Табела мачка Куќа мачка Домашни миленичиња Кутија мачка Отпадоци Кутија Школка мачка Мебел Кабинет

Затворен Ладење Ноќни Табела мачка Куќа мачка Домашни миленичиња Кутија мачка Отпадоци Кутија Школка мачка Мебел Кабинет

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Повеќенаменски Мачка Куќа : Ова домашно милениче мебел додава топлината и убавината на секоја соба во куќата.Тоа може да се користи како ноќни маса или од страна на маса.Тоа исто така може да се користи како домашни миленичиња куќа.Без инсталација : различни од сличните производи на пазарот, е инсталиран по породувањето, по приемот на стоката може да се користи директно, зачувување на проблеми на инсталација.Фиоки : Додадете го отворите фиоки за предмети како што се мачка на храна да се задржи маси и соби чисти.Мачка врата : Отворена мачка куќа за вашата мачка да доаѓаат и си одат.За да уживате во одличните на летото.Прекрасен дизајн : Класична бела стил дава соба убав и луксузен се чувствуваат.Широк врвот : мачка куќа е опремен со широк tabletop погоден за списанија, potted растенија, светла, увеселителен парк и вода чаши и чаши.Целокупната димензии : 24 "H x 20.9" W x 18.1 "D; Фиока Внатрешни работи : 4" H x 12" W x 16" Д Фиоки Тежина Капацитет 20lb; Внатрешната : 14.4 "H x 15.4" W x 16 "Д Тежина Капацитет 51lb.Бесплатна инсталација висок квалитет затворен мачка куќа што е навистина се користи како мебел.

Особините

Купувачите избираат и