.

.

UIOTEC DC 5.5x2.1mm Машки Конектор 8x1.5V 12V Батерија Носителот Случај Кутија Жичен ЗА вклучување/Исклучување w Покритие Пакување од 2

UIOTEC DC 5.5x2.1mm Машки Конектор 8x1.5V 12V Батерија Носителот Случај Кутија Жичен ЗА вклучување/Исклучување w Покритие

DEN 942.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Точка Име:Батеријата Случај ;Материјал : Пластични, Метални.Објектот Големина:12.6 x 7.1 x 2cm/5" x 2.8" x 0.8"(L*W*H);Должина на Кабел( Секој ) : 14cm/5.5".Батерија Тип : 8 х АА 12 V.Приклучок Тип на : DC 5.5 мм x 2.1 mm Машки;Батерија Тип : 8 x 1.5 V AA.Пакет : 2 x Батеријата Случај Носителот w Корица.Пердув : 1 : Пролет клип дизајн , Лесно да го инсталирате вашата батерија 2 : Оваа батерија кутија за носител со wire конектор, одговара за 8 x АА 12 V батерии. 3;Одлична за полнење на батеријата.Забелешка; Батеријата не е вклучена овде.

Особините

Купувачите избираат и