.

.

Масло Тавата Грејач моторното Масло Грејач Силикони Грејач 4inx5in,120v,150w

Масло Тавата Грејач моторното Масло Грејач Силикони Грејач 4inx5in,120v,150w

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

УЛ.CE. 3 M Лепило.Флексибилни. 150 Вати, 120 volt Дизајниран за нафта тави и crankcases Подлога Димензии 4" X 5" Универзална примена Месеци во било која позиција се Многу флексибилни и килограми, Има висока темп. 3 M лепило на задната страна Приклучоци во било 120 volt receptacle Нафта и отпорни на киселина Држи компресор нафта и топло, Лесно да го инсталирате, како што бара малку механички способност.

Особините

Купувачите избираат и